Je to na porazenie!

Autor: Štefan Sládeček | 4.8.2011 o 11:14 | (upravené 4.8.2011 o 13:49) Karma článku: 5,02 | Prečítané:  440x

Pôvodne som chcel napísať, že ma ide z toho trafiť šľak, ale nechcel som si prisvojiť formuláciu, ktorú v našich končinách najkrajšie vyslovoval a aj využíval Július Satinský vo svojom programe Šľak ma ide trafiť ...

Na porazenie je to, že sa v rámci jednej spravodajskej televíznej relácie najskôr dozviete o tom, ako je ministerka spravodlivosti síce rozhodnutá bojovať s Harabinom a ako nesúhlasí s tým, aby najskôr 11 sudcovia a potom možno ďalších 700 sudcov dostali od nás príplatky po 100 tisíc EUR, aby ste sa potom v ďalšej správe dozvedeli, že po slobode behá usvedčený a aj na doživotie odsúdený vrah 51 ročného strážnika z Malaciek, lebo súdy nestihli svoju robotu dokončiť do právoplatnosti rozsudku skôr, ako skončila najdlhšia možná väzba pre usvedčeného ale ešte nie právoplatne odsúdeného vraha.

Takže poctivo sa živiacemu občanovi sa najskôr z televíznej obrazovky škerí do  tváre sudcovská chátra, ktorá zrejme dotiahne do úspešného konca okradnutie daňových poplatníkov o celkom 70.000.000,0 EUR (slovom sedemdesiat miliónov EUR a v Sk 2.100.000.000,0 slovom dvemiliardystomiliónov Sk) a vzápätí sa mu z lavičky v parku v Malackách smeje do tváre opitý vrah, lebo mu to tá sudcovská chátra umožnila.

A poctivý občan daňový poplatník je ticho! Nikto sa neozýva, nikto neprotestuje, nikto tomu vrahovi ani nepovie z mosta doprosta to, aby zaliezol do nejakého kanála, lebo raz súd rozhodol, že je odpad spoločnosti a nič na tom nezmení ani to, že to ešte nie je právoplatné, pretože dôvodom je len a  len nezmyseľná ochrana jedného z jeho kumpánov vagabundov "demokratickými" zákonmi SR.

To čo sa ešte musí udiať, aby sme zdvihli hlas, postavili sa na odpor proti tejto zlovôli a prinútili sme tých úradníkov, ktorých platíme, nech s tým konečne niečo urobia? Alebo je nám to naozaj všetkým jedno?!?

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Dokonalosť bokom, treba sa dohovoriť - Fenomén bratislavskej viacjazyčnosti

Či človek prežije - vojnu, koncentračný tábor, vyhnanstvo -, záviselo často aj od toho, či ovláda jazyk, hovorí Jozef Tancer, autor knihy Rozviazané jazyky

EKONOMIKA

Daň z nehnuteľností narástla. Kde ľudia platia najviac?

V Novom Meste nad Váhom zaplatia ľudia na daniach až o 330 percent viac ako vlani.

KULTÚRA

Pixar nikdy nedobehneme, ale máme iné prednosti, hovorí autorka Lichožrútov

Drž sa ľudí, ale drž sa od nich ďalej! Pravidlo jeden pre ponožkožrúta.


Už ste čítali?